Sporta totalizators – īsumā par svarīgāko.

Dažādi populāri un aktuāli sporta notikumi norisinās cauru gadu un ir cilvēki, kuriem no tiem patīk gūt mazliet lielāku labumu, ne tikai gandarījumu. Runa ir par finansiālu labumu, ko palīdz gūt sporta totalizators.

Jauniem spēlētājiem vienmēr radīsies dažādi jautājumi un arī pieredzējušiem totalizatoru dalībniekiem dažkārt nenāktu par ļaunu apskatīt un atcerēties pamata noteikumus gan totalizatoru izmantošanā, gan dažādās ar derībām saistītās lietās.

 

Jaunie spēlētāji vienmēr gribēs uzzināt sekojošo:

  • Kā veikt depozītu tiešsaistes sporta totalizatorā?
  • Kā es varu saņemt savus laimestus?
  • Kāda ir mazāka likme kādu es varu veikt?
  • Kāda ir lielākā likme kādu es varu veikt?
  • Kādēļ dažādām vietnēm ir dažādi koeficienti un redzējumi par spēles iznākumu?
  • Kādēļ vietnes piedāvā dažādus bonusus un atlīdzības?
  • Kas ir Live likmes?

 

Tātad – depozītu veikt ir pavisam elementāri, taču noteikumi var atšķirties dažādām vietnēm. Citi bukmeikeri vēlēsies, lai apstiprināt savu identitāti, iesniedzot personu apliecinošu dokumentu kopijas reģistrācijas brīdī, savukārt citi dokumentus pieprasa uzrādīt tikai tad, kad laimests ir jāizmaksā.

Laimestus saņemt ir pavisam viegli – ja sporta totalizators ir nesis jums veiksmi, tad, pēc laimesta iemaksas spēlētāja kontā, var veikt izmaksu uz bankas kontu vai maksājumu karti. Atkarīgs no tā, ko esat norādījis savā spēlētāja profilā.

Mazākās likmes apmērs ir ļoti dažāds atšķirīgām derību vietnēm. Parasti minimālā likme ir ļoti zema, lai šo izklaidi atļauties varētu katrs interesents. Līdzīgi arī ar augstāko likmi. Ja vēlaties likt uz spēles vēl lielāku summu, tad der sakontaktēties ar klientu servisu un noskaidrot, vai ir iespējams palielināt sava konta limitus, taču, ja tas nav iespējams, vienmēr ir iespēja likt likmes vairākos  derību saitos.

Dažādiem bukmeikeriem ir dažādi skatījumi uz sporta notikumiem, balstoties uz statistiku un dažādiem citādiem faktoriem, kas parasti ietekmē ne tikai spēles gaitu, bet arī rezultātu.

Dažādus bonusus un atlīdzības, galvenokārt, piešķir divu iemeslu dēļ. Pirmkārt – tās piesaista jaunos klientus un, kurš uzņēmējs gan nevēlas jaunus klientus, un, tas palīdz iedrošināt un atalgot jau esošos klientus un novērtēt viņu lojalitāti.

Live likmes dod iespēju slēgt derības ne tikai pirms spēles sākuma, bet arī tās laikā. Tas paver daudz dažādas likmju likšanas iespējas un Live likmju likšanu uzskata par atsevišķu derību paveidu.