Krāšņā Starburst spēle

Spēles nosaukums jau pats par sevi liecina par to, ka runa ir par kaut ko dzirkstošu, spilgtu un bagātīgu. Spēles galvenie simboli ir dažādi dārgakmeņi, kuriem katram ir sava vērtība. Tai ir pieci ruļļi un 10 izmaksas līnijas, kas ir visai izteikts standarts šāda tipa spēlēm.

Starburst ir viena no NetEnt populārākajām, ja ne pati populārākā spēle, kas jau ļoti daudz gadus turpina pulcēt lielu piekritēju pulku. Košās krāsas un arkādes tematika rada spēlei savu raksturu un neko tādu iepriekš noteikti nebūsiet redzējis. Spēles bagātīgais skaņu celiņš dažbrīd pat rada tādu kā kosmisku sajūtu, ko mirdzošie dārgakmeņi tikai papildina. Šī noteikti ir viena no vizuāli skaistākajām spēlēm, kādas pašlaik ir pieejamas tirgū un, ticiet – video spēļu ir tūkstošiem, bet tikai dažas spēj nokļūt pašā augšgalā.

 

Spēles iespējas.

Šī ir viena no retajām videospēlēm, kurām nav integrēts brīvo griezienu bonusa režīms. Taču, tas nebūt nenozīmē to, ka spēles gaita ir vienmuļa un garlaicīga. Spēlei ir speciāls Starburst simbols, kas īpašos veiksmes mirkļos mēdz izplesties otrajā, trešajā un ceturtajā spēles rullī, tādējādi palielinot laimestu vairākas reizes, kas, nenoliedzami, ir jebkura spēlētāja mērķis – iegūt pēc iespējas lielāku laimestu vai pat džekpotu. Ja palaimējas iegūt vismaz trīs Starburst simbolus, tad varat sevi saukt par veiksminieku, jo tā ir iespēja laimēt līdz pat 50 000 eiro. Atzīsim visi – kurš gan atteiktos no tik vilinošas naudas summas?

 

Kur spēlēt?

21. gadsimts ir ļoti pateicīgs tehnoloģiju ziņā, jo neesam piesaistīti kādai stacionārai ierīcei. Tas nozīmē to, ka Starburst ir iespējams spēlēt ne tikai spēļu automātos visā pasaulē atrodamajos kazino un spēļu zālēs, bet arī viedtālruņos, datoros un planšetēs. Par to vēl pateicīgāks ir fakts, ka iespējams spēlēt neizmantojot īstu naudu, kas nozīmē to, ja neesat nekad ar šo spēli saskāries un vēlaties izmēģināt savu laimi tajā, tad esat laipni aicināts to darīt neiztērējot nevienu centu no sava maciņa. Bezmaksas spēlēšanas iespējas ir pateicīgas arī tādās situācijās, ja ir vēlme izmēģināt dažādas stratēģijas un pārbaudīt spēļu noslēpumus, kas ne tik noslēpumainā veidā ir atrodami daudz kur globālajā tīmeklī. Ja tās darbojas bezmaksas versijā, tad noteikti darbosies arī maksas, ja nē, tad arī tas ir attiecināms uz abām spēles versijām.