Book of Ra vai Book of Ra Deluxe?

Book of ra vai Book of ra Deluxe? Kura spēle ir labāka un vai vispār ir kāda atšķirība? To centīsimies noskaidrot.

Book of ra ir populāra Novomatic spēle jau ļoti daudzus gadus un to var noteikt pēc tā, ka Book of Ra sekoja Book of Ra Deluxe, kas ir nedaudz uzlabotāka spēles versija visos aspektos, lai gan pieklājīgs fanu pulciņš joprojām ir atrodams abām spēlēm. Abas spēles pulcē miljoniem fanu un tikpat daudzi miljoni apgrozās Novomatic kontos tieši pateicoties šai mistēriju pilnajai un Senās Ēģiptes iedvesmotajai spēlei. Spēle ir ar augstu atdeves procentu spēlētājam un ar ļoti zemu likmju likšanas slieksni, kas principā spēli padara par paradīzi katram, kurš vēlas tikt pie liekiem naudas līdzekļiem.

 

Iespējas laimēt.

Kurš no mums nav sapņojis kļūt bagāts spēlējot kādu azartspēli, laimējot loterijā vai kādā tikpat vieglā veidā kārojis tikt pie prāvākas naudas summiņas? Saprotams, ka ikviens, un tiem kuriem ir pa spēkam un brīvs laiks, to mēģina arī izdarīt, piemēram, apmeklējot vietējo spēļu zāli vai internetā spēlējot slotu spēles ar īstu, nevis spēļu naudu. Novomatic un arī NetEnt veidotajām video spēlēm ir diezgan augsts atdeves procents, kas liecina par to, ka tas varētu būt viens no iemesliem, kādēļ spēlētāji labprāt izvēlas tieši šīs spēles labāk par citām.

 

Google meklētājā varam atrast 101 interneta vietni ar padomiem par spēļu stratēģijām un veidiem kā uzvarēt slotu spēlēs, taču varam nomierināt, ka tā būs tikai lieka laika šķiešana, jo šādu stratēģiju nepastāv. Spēļu automāti tiek programmēti ražotnē un šo programmatūru cilvēkam no malas un pat matemātiskam ģēnijam uzlauzt nav nekādu iespēju. Vislielākā iespēja laimēt ir tad, ja tiek uzgriezti brīvie bezmaksas griezieni, kas notiek tad, ja ekrānā ir secīgi pēc kārtas attēloti Book of Ra grāmatas simboli. Pats labākais ir tas, ka šo griezienu laikā ir iespējams iegūt vēl un vēl bezmaksas griezienus, kas sākotnējo likmi var palielināt neiedomājami daudz reižu. Vislabākais veids kā sākt spēli ir no paša sākuma izmantojot minimālo likmi un tad lēnām to palielinot pie katra laimesta. Šādā veidā biežāk laimēsiet un neiziesiet no kazino tukšā!

Atrodi sev izdevīgāko veidu kā spēlēt un meties piedzīvojumos!